Główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Kietrz

(woj. opolskie). W Kietrzu umiejscowione są również biura

z działem handlu, spedycji oraz księgowości firmy. 

 

 

W Kietrzu umiejscowione są również biura z działem handlu, spedycji oraz księgowości firmy. Funkcjonuje również punkt skupu zbóż z nowoczesnymi magazynami. Firma posiada również własny warsztat samochodowy, w którym wykonywane są bieżące naprawy pojazdów. Nasza firma posiada certyfikat „RZETELNA FIRMA”, który jest gwarancja dla współpracujących z nami kontrahentów. Od 2014 roku pracujemy zgodnie ze standardami zasady GMP.

W najbliższych miesiącach i latach planujemy dalszy intensywny rozwój firmy oparty na najnowszej technologii.

Od początku istnienia firmy Agrotim w Polsce, naszą działalnością kieruje przekonanie, że powinniśmy przynosić długotrwałe korzyści naszym kontrahentom. Jesteśmy przekonani, że jako jeden z największych dystrybutorów zbóż w Polsce powinniśmy szukać rozwiązań, które odpowiadać będą na najistotniejsze kwestie ekonomiczne i środowiskowe.

Dbamy o ekologie

Tak więc w trosce o otaczające nas środowisko od kilku lat zajmujemy się Biomasą, czyli produktami pochodzenia roślinnego ulegającemu bio degradacji.

Szeroko asortyment dodatków piekarniczych dostarczanych przez naszą firmę zawiera wyłącznie produkty wysokiej jakości. Sympatia oraz zaufanie do marki znalazły odbicie we współpracy z producentami, odbiorcami jak i dostawcami na terenie całej Polski, Europy oraz Świata.

Obecnie jesteśmy producentem, eksporterem oraz importerem produktów tj: cukier, masło, mąki, płatki ziemniaczane, mleko w proszku, serwatka, pomada, drożdże piekarskie, rodzynki, mak, sezam, słonecznik, dynia, siemię lniane, orzechy, wiórki kokosowe, kminek, owoce mrożone, owoce w puszkach, marmolady, owoce w żelach.

Transport

Dział spedycji w ramach naszej działalności prowadzi również transport ciężki naszych towarów oraz towarów zleconych. Dostarczamy towary w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Posiadamy nowoczesny tabor ciężarowy do przewozu materiałów sypkich z funkcją samo rozładowczą typu Walking Floor.

Nasi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w transporcie dostarczają towary bezpiecznie i zawsze na czas. Stały monitoring naszego taboru pozwala nam na określenie czasu dostawy.

Zaopatrujemy w nasze towary większość krajów europejskich
Tworzenie Wspólnej Korzyści to sposób w jaki prowadzimy naszą działalność. Wierzymy, że powinien on przynosić korzyści firmie, ale i jednocześnie społeczeństwu, np. rolnikom dostarczającym nam surowce, naszym pracownikom, klientom, kontrahentom i konsumentom w krajach, w których prowadzimy naszą dystrybucję.

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

SKUP ZBÓŻ

Prowadzimy całoroczny skup zbóż i rzepaku. Zainwestowaliśmy w nowoczesne zaplecze magazynowe, silosy i park maszynowy.

NAWOZY I PASZE

Nawozy i pasze znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Za zakupy można zapłacić gotówką lub zbożem..

 

TRANSPORT

Możemy odebrać zboże od Klienta i dowieźć je na miejsce skupu. Możemy także dostarczyć nawozy czy pasze na wskazane miejsce.

 

KOMPONENTY PASZOWE

Kładziemy coraz większy nacisk na sprzedaż komponentów do samodzielnej produkcji pasz.

 

SILOSY I MAGAZYNY

Dysponujemy nowoczesnymi silosami o dużej pojemności. Zainwestowaliśmy także w profesjonalną czyszczalnię i suszarnię ziarna.

 

LABORATORIUM

Pomiary w naszym laboratorium pozwalają na obiektywną wycenę zboża. Dzięki temu proponujemy rolnikom uczciwe ceny, a dla kontrahentów jesteśmy wiarygodnym partnerem.