Transport

W ramach naszej działalności prowadzimy również transport ciężki naszych towarów oraz towarów zleconych. Dostarczamy towary w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Obsługujemy również ładunki powrotne. Posiadamy nowoczesny tabor ciężarowy do przewozu materiałów sypkich z funkcją samorozładowczą typu Walking Floor.

Nasi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w transporcie dostarczają towary bezpiecznie i zawsze na czas. Stały monitoring naszego taboru pozwala nam na określenie czasu dostawy.

Przez cały czas trwania zlecenia czuwamy nad prawidłowym przebiegiem jego realizacji. Nasze transporty są na miejscu przeznaczenia zawsze o ustalonym wcześniej czasie. W trosce o powierzone nam transporty na bieżąco sprawdzamy lokalizację naszych pojazdów. Przez cały czas trwania zlecenia jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, służymy radą i pomocą.

Do Państwa dyspozycji przez cały czas pozostaje nasz dział transportu, który gwarantuje:

  • potwierdzenie przyjęcia zleceń transportowych do realizacji
  • awizowanie samochodów zgodnie z planem godzinowym załadunków
  • rozwiązywanie problemów reklamacyjnych w porozumieniu z klientem
  • czuwanie nad terminowością podstawienia samochodów i dostaw
  • stały kontakt z Klientem

Posiadany tabor:

  • 15 ciągników marki Scania i Daf (rocznik od 2012 do 2017)
  • 15 naczep typu „Walking Floor”
  • 2 naczepy typy wywrotka

Naczepy typu Walking Floor to nowoczesne rozwiązanie, zdecydowanie uprawniające i ułatwiające załadunek i rozładunek towaru. Pozwala na efektywniejsze wykorzystanie taboru i skrócenie czasu transportu. Jest to bardzo uniwersalna naczepa. Możemy nią przewieźć towary, do których używamy naczep kurtynowych, burtowych i wywrotek.

Towar na paletach możemy ładować i rozładowywać w tradycyjny sposób przez drzwi tylne za pomocą paleciaka bądź wózka widłowego lub za pomocą układu ruchomej podłogi. System ruchomej podłogi nie wymaga użycia rampy do załadunków i rozładunków. Ponadto istotną zaletą jest sztywna konstrukcja ścian bocznych, kóra powoduje, że walking floor jest bardziej bezpieczny pod względem kradzieży i przewożenia ładunku.

 

 

KONTAKT